Patronat/ściągnij: Danny Bow „Unspeakable”

„Unspeakable” to druga płyta w dorobku Danny’ego Bowa, niezależnego muzyka pochodzącego z Krakowa. Album ukazał się dzisiaj nakładem Export Labelu, a AxunArts objęło go patronatem.

Najnowszy materiał Danny’ego Bowa jest przedłużeniem i kontynuacją drogi zapoczątkowanej w 2010 roku, kiedy ukazała się płyta „Frozen Memories”. Wówczas był to pierwszy krążek pod nowym pseudonimem, ze zmienionym podejściem do komponowania i tworzenia własnej muzyki. Dzisiejszy materiał zatytułowany „Unspeakable”, z jednej strony, jest właśnie potwierdzeniem obranej ścieżki twórczej, a z drugiej zagłębieniem, rozwinięciem i silniejszym ukorzenieniem swych pomysłów i rozwiązań.

Okładka „Unspeakable”

Tegoroczny materiał od początku do końca stanowi instrumentalną całość, z kilkoma kawałkami wzbogaconymi o wokalne sample i dialogi, a motyw przewodni, którym jest brzmienie i obecność pianina, stał się już elementem charakterystycznym dla produkcji producenta. Album „Unspeakable” ukazał się nakładem Export Labelu, a AxunArts objęło nad nim patronat medialny.

Poniżej tracklista płyty oraz link do plików mp3, które ściągnąć można całkowicie za darmo.

1. „Begin”
2. „Image”
3. „Inaction”
4. „God sin”
5. „Afternoon”
6. „Mirror”
7. „Other way”
8. „Fun”
9. „Seven town”
10. „Post Scriptum for…”
11. „You”
12. „Sadeness”
13. „End”

ŚCIĄGNIJ / DOWNLOAD

Danny Bow, postać znana wcześniej jako Enbe, obecny jest na muzycznej scenie od kilku lat. Doskonale przyjęty album krakowianina „Theory of Jazz” (wydany w 2007 roku przez 16wersów) do dzisiaj ma grono stałych i wiernych słuchaczy. (materiały prasowe/MAK)

Jedna uwaga do wpisu “Patronat/ściągnij: Danny Bow „Unspeakable”

 1. Przedruk oświadczenia Export Labelu w sprawie zarzutów o plagiat kilku kompozycji zamieszczonych na płycie „Unspeakable” Danny’ego Bowa:

  „W związku z tym, że potwierdziły się medialne zarzuty o plagiat dotyczące kilku kompozycji z płyty Danny’ego Bowa, zespół Export Label podjął decyzję o usunięciu tego materiału z katalogu wytwórni. Decyzja podyktowana została wątpliwą wartością artystyczną i twórczą płyty „Unspeakable”. Jest to poważne i niemoralne uchybienie Danny’ego Bowa, w żadnej mierze niezgodne z założeniami i polityką Export Label.
  Przepraszamy słuchaczy i fanów oraz wszystkie instytucje stele współpracujące z nami (serwisy, rozgłośnie radiowe, patronów medialnych) za zaistniałą sytuację.
  Jednocześnie informujemy, że płyta „Unspeakable” będzie nadal dostępna w sieci (na stronach serwisów społecznościowych i muzycznych), jednakże Export Label wstrzymuje się od dystrybucji w/w materiału. Nie będzie on sygnowany marką naszej wytwórni.
  Chcemy również zapewnić, że poczynimy wszystkich starań, aby w przyszłości nie popełniać podobnych błędów oraz by nasze wydawnictwa były na możliwie najwyższym artystycznym poziomie i nigdy nie wzbudziły podobnych zastrzeżeń.”

  źródło: http://exportlabel.blogspot.com/2012/05/statement.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.