Konkurs: Bilety na koncert zespołu SOFA w Warszawie

Już 8 marca w Warszawie w klubie Urban Garden wystąpi toruński zespół SOFA. Mamy dla Was dwa bilety na ten koncert.

Nagroda: W konkursie tym, dzięki uprzejmości organizatorów koncertu, przygotowaliśmy dla Was dwa bilety na występ zespołu SOFA, jaki odbędzie się 8 marca 2012 r. klubie Urban Garden w Warszawie (szczegóły).

Zadanie: Aby wygrać zaproszenie należy wysłać do nas po prostu maila ze swoimi danymi. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają od nas wejściówki.

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 2 marca 2012 roku do 6 marca 2012 roku, do godziny 23:59 włącznie.

Gdzie słać zgłoszenia?: Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „SOFA”. Wasze maile powinny zawierać: imię i nazwisko (dane zostaną przekazane organizatorom koncertu, którzy zostawią dla laureatów imienne zaproszenia w kasie klubu).

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie 7 marca (na dzień przed koncertem). Wygrają osoby, które będą miały trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursach nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts.pl. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.