Rozwiązanie konkursu: Kapsel & Ślimak „Dobrze powiedziane”

Tydzień przed świętami zaproponowaliśmy wam konkurs, w którym wygrać można było płytę „Dobrze powiedziane” duetu Kapsel & Ślimak. Poznaliśmy nazwisko osoby, do której trafi nagroda.

Aby wygrać płytę „Dobrze powiedziane” należało poprawnie odpowiedzieć na jedno proste pytanie i mieć szczęście w losowaniu. Zanim przedstawimy nazwisko laureata, jesteśmy winni poprawną odpowiedź.

Wymień trzech raperów, którzy udzielili się gościnnie na płycie „Dobrze powiedziane” – możliwości było wiele, bowiem na płycie duetu Kapsel & Ślimak gościnnie pojawiło się kilka osób. Byli to: Solar, Jot, Klasiik, Jotas, Smolak, Ejo, Pewuzet i Tager.

Laureatką konkursu została:
Małgorzata Wielechowska (Kobylanka).

Decyzja o przyznaniu nagrody jest ostateczna i nie podlega odwołaniu. Nagroda zostanie dostarczona do zwycięzcy Pocztą Polską w przeciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do śledzenia tego, co dzieje się na blogu. Kolejne konkursy w drodze. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.