Rozwiązanie konkursu: Single Marka Dyjaka do wygrania

W przygotowanym, dzięki uprzejmości wydawnictwa Agora, konkursie do wygrania były dwa single Marka Dyjaka zatytułowane „Człowiek (Złota ryba)”. Poznajmy laureatów.

Przypomnijmy, aby wygrać singiel „Człowiek (Złota ryb)”, który promuje solowy album Marka Dyjaka pod tytułem „Moje fado” (sprawdź recenzję), należało wysłać na nasz adres mailowy poprawną odpowiedzieć na pytanie Co określamy terminem „fado”?

Wielu z Was, niestety, pomyliły słowo „określić” z wyrazem „tłumaczyć” i zamiast poprawnej odpowiedzi zawierało w swoich mailach dosłowne tłumaczenie tego portugalskiego słowa (fado po polsku to los, przeznaczenie).

Fado, to także nic innego, jak gatunek muzyczny, który zrodził się w XIX wieku w Portugalii – i takiej odpowiedzi w największym skrócie oczekiwaliśmy. Oczywiście wszystkie wiadomości, które zawierały rozwinięcie tej definicji również brane były pod uwagę w ostatecznym losowaniu.

A oto dwójka zwycięzców, która nadesłała prawidłową odpowiedź i miała trochę szczęście w losowaniu:
Jakub Walczak (Wrocław)
Aneta Kozak (Krosno)

Decyzja o przyznaniu nagród jest ostateczna i nie podlega odwołaniu. Laureatom serdecznie gratulujemy. Nagrody w najbliższym czasie wyślemy do Was za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do śledzenia tego, co dzieje się na blogu. Kolejne konkursy w drodze. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.