Wideo: Magister Ninja na Max Flo Fest w Łodzi

W ubiegłą sobotę, 7 maja, w łódzkim patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej odbyła się impreza Max Flo Fest, na której zagrali m.in. Rahim, Grubson, 3oda Kru, Bob One oraz Magister Ninja. Zapraszamy do sprawdzenia wideo z fragmentami występu tych ostatnich.

Na koncert do patio AHE przybyło grubo ponad tysiąc fanów, którzy tego dnia usłyszeć mogli dużo dobrych dźwięków: od rapu, przez reggae oraz rock, aż po muzykę elektroniczną.

Wkrótce również udostępniony zostanie wideo wywiad z zespołem Magister Ninja, który zarejestrowany został bezpośrednio po ich występie. Oczywiście nie omieszkamy poinformować Was o jego publikacji.

Przypominamy jednocześnie, że debiutancka płyta grupy, zatytułowana „Praca Magisterska” oraz ostatni mixtape „In.Koper.01” cały czas dostępne są do darmowego pobrania na oficjalnej stronie formacji: magisterninja.com. AxunArts nad obiema produkcjami objęło patronat medialny. (MAK)

Magister Ninja na Max Flo Fest

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.