Patronujemy: Wernisaż fotografii Mateusza Zaczkiewicza

Objęcie patronatem wystawy fotograficznej to dla nas, jako blogu muzycznego, nowość i raczej wyjątek od przyjętej reguły. Jednak wyjątek od reguły o tyle miły, ponieważ to zdjęcia naszego fotoreportera, Mateusza Zaczkiewicza, będziemy mieli okazję oglądać.

Jednym z zagadnień współczesnej fotografii jest miasto. Miasto, a więc przemysł – przemysł, który tworzy i rujnuje. Przemysł, który jest i który przemija. Przemysł pełen energii oraz ten, który upadł, który został przez wielu z nas zapomniany. 20 maja w tarnowskim lokalu Lychee (ul. Mościckiego 8) odbędzie się wernisaż fotografii Mateusza Zaczkiewicza poruszający owo zagadnienie.

„Post fundamenty” to wystawa prezentująca widzowi fotografie, które ukazują miejsca zapomniane. Miejsca z każdym dniem popadające w nicość. Przestrzenie, które niegdyś stanowiły fundamenty przemysłowe naszego regionu. Wspaniałe formy zabudowy – powierzchnie będące areną gry światła i cienia, szarości i koloru, egzystencji i nieuniknionego rozkładu. Interesujące kompozycje tworzone przez elementy struktur tych wyjątkowych miejsc. Wystawa, która potrwa do końca czerwca, została objęta przez AxunArts patronatem.

Mateusz Zaczkiewicz – tarnowianin, student Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowie; jego zdjęcia ukazują (bądź ukazywały się) na takich stronach, jak: tarnow.net.pl, intermaks.pl, na łamach studenckiego pisma „Ad Astra” oraz na naszym blogu.

Post Fundamenty – wernisaż fotografii
Lychee (Tarnów, ul. Mościckiego 8)
20.05.2011
Start godzina 19:00
Wstęp wolny

Mateusz „Axun” Kołodziej

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.