Konkurs: Wygraj nową płytę Accomplice Affair!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy nowej płyty projektu Accomplice Affair zatytułowanej „Cienie”. Nagrody w zabawie ufundował sam autor projektu Accomplice Affair – Przemek Rychlik.

Nagroda: Pięć płyt Accomplice Affair „Cienie”.

Zadanie: Aby wygrać płytę „Cienie” należy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie: Czy projekt Accomplice Affair prowadzi działalność koncertową?

Jeden uczestnik może podesłać maksymalnie jednego maila z odpowiedzią. W przypadku większej ilości zgłoszeń pod uwagę brane będzie pierwsze zgłoszenie.

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 3 marca 2011 roku do 10 marca 2011 roku, do godziny 23:59 włącznie.

Gdzie słać odpowiedzi?: Zgłoszenia słać należy na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując Konkurs Cienie. Wasze maile powinny zawierać: prawidłową odpowiedź na zadane pytanie, imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który wyślemy ewentualną nagrodę.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od jego zakończenia. Wygra pięć losowo wybranych osób, które poprawnie odpowiedzą na konkursowe pytanie. Jeden laureat otrzyma jeden egzemplarz płyty. Nagrody nie można zamienić na inną lub wymieniać na równowartość pieniężną. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzcy Pocztą Polską w przeciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

Powodzenia!

Jedna uwaga do wpisu “Konkurs: Wygraj nową płytę Accomplice Affair!

  1. Uwaga! Ze względu na fakt, że do tej pory tylko 3 osoby nadesłały prawidłową odpowiedź na konkursowe pytanie, przedłużamy zabawę o jeden dzień, do 11 marca br. W przypadku nieotrzymania pięciu, wymaganych prawidłowych zgłoszeń, nagrody otrzymają, bez losowania, osoby, które nadesłały dobre odpowiedzi na pytanie konkursowe.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.