Siostry Melosik – „Żeńsko-męska gra” (video)

Martyna Melosik w 2008 roku zwyciężyła w telewizyjnym show muzycznym „Fabryka Gwiazd”. W nagrodę organizatorzy mieli zapewnić jej możliwość nagrania solowej płyty. Od tamtego czasu minęło już sporo czasu i płyty jak nie było, tak nie ma. Niedawno jednak doczekaliśmy się pierwszego od dawna nagrania wokalistki… w duecie z siostrą.

Martyna Melosik razem ze swoją siostrą Dagmarą przypomniały o sobie przy okazji aktualnie trwającej trasy koncertowej… Ani Dąbrowskiej, która to zaprosiła piosenkarki do swojego koncertowego składu do tzw. chórków. Taki ruch nie dziwi w ogóle, biorąc pod uwagę fakt, że siostry od niedawna znajdują się pod skrzydłami Dąbrowskiej, która została ich wydawcą.

Kontakty niezwykle popularnej w chwili obecnej wokalistki ogromnie się przydały. Piosenka „Żeńsko-męska gra” to pierwsza od bardzo dawna okazja, by większa liczba osób mogła posłuchać głosu laureatki „Fabryki Gwiazd”. Utwór promuje film zatytułowany „Wojna Żeńsko-Męska”, w którym główne role grają Sonia Bohosiewicz, Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski i Grażyna Szapołowska.

A wracając jeszcze do tego, o czym pisałem na początku, wydaniem płyty duetu sióstr Melosik zajmie się wytwórnia Jazzboy Records (której właścicielką jest wcześniej wspomniana Dąbrowska). To z nią, po nieudanej współpracy z MyPlace (ta firma miała wydać płytę zwycięzcy „Fabryki Gwiazd”), nową umowę zawarła wokalistka. Po kilkunastu miesiącach cisza została przerwana, co odczytywać należy jako dobrą wróżbę na przyszłość. Kiedy materiał Martyny i Dagmary trafi do sprzedaży, tego na razie nie jesteśmy w stanie Wam powiedzieć. Trzymamy jednak kciuki i czekamy na kolejne wieści.

Siostry Melosik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.