AxunArts poleca: Up To Date Festival w Białymstoku (zapowiedź)

Białystok Up To Date Festival to projekt oparty na budowie metaforycznej platformy, na której muzyka spotka się z innymi dziedzinami sztuki. Wszystko to, jak zapowiadają organizatorzy i pomysłodawcy przedsięwzięcia, ma na celu porwanie umysłu i ciała na oddaloną od codzienności, zaklętą wyspę, dzielnie stawiającą opór morzu banalności i tandety. Up To Date Festival, w ramach którego wystąpią m.in. Eldo, Pezet oraz Abradab, odbędzie się już 25 września 2010 r. w Białymstoku. AxunArts objęło nad imprezę patronat.

Białystok Up To Date Festival jest inicjatywą oddolną, wpieraną przez Urząd Miejski w Białymstoku, stworzoną przez młodych duchem, a jednocześnie dorosłych do podjęcia wyzwania ludzi z Białegostoku.

Jak zapewniają organizatorzy, sam festiwal to nie tylko Grande Finale 25 września, ale także seria wydarzeń poprzedzających i promujących Białystok Up To Date Festival: imprezy w klubie Metro; darmowe warsztaty dj’skie i fotograficzne oraz słuchowiska chilloutowo-ambientowe w ogródku pubu Antidotum promujące pionierski projekt Ambient Park. Dodatkowo, na scenie Klubokawiarni Kopiluwak odbędzie się „The Best of Dwudziestolecie” – cykl imprez łączących aktualne tredny muzyki klubowej z tematami literackimi. Chętnych zapoznania się z pełnym planem imprez festiwalu, odsyłam na stronę www.up2d8.pl – dział „Program”.

Poniżej przedstawiam listę najważniejszych artystów, jacy wystąpią podczas Białystok Up To Date Festival.

SCENA HIP-HOP/RAP
Abradab + live band
Pezet + Małolat
Eldo
The Returners

SCENA DETROIT DEEP DUB TECHNO
Sandwell District Live – Regis & Function (UK/USA)
Delta Funktionen (Holandia)
Milton Bradley (Niemcy)
Carlo Intelecto (UK)

SCENA DUBSTEP/DRUM’N’BASS/ELOKTRONIKA
Tes La Rok (Finlandia)
Sunchase (Ukraina)
Ebola (UK)

+ wystawy, instalacje, warsztaty, jam graffiti, teatr, pokazy, sporty ekstremalne

Miejscem kulturalnych wydarzeń Białystok Up To Date Festival będzie Kompleks „Węglowa”. Więcej informacji dotyczących dojazdu na festiwal znajdziecie na stronie www.up2d8.pl.

Cena biletu to jedyne 20 zł (w przedsprzedaży) oraz 30 zł w dniu festiwalu (kasy festiwalowe). Wejściówki do kupienia na stronie ticketpro.pl. Dodatkowo bilety na terenie Białegostoku zakupić można w: salonach EMPiK (ul. Świętojańska 15; ul. Czesława Miłosza 2; ul. Hetmańska 16; ul. Sienkiewicza 3), w salonie Media Markt (ul. Miłosza 2), w RUCH-u (ul. Stołeczna 25; ul. Zachodnia 50A lok. 4), w TUI Centrum Podróży (Galeria AUCHAN ul. Hetmańska 16), Tango Rok Szok (ul. Lipowa 45).

6 Comments

  1. cz1231

    koncert sie zapowiada nadzwyczaj ciekawy. Idziemy wsyzscy !!! czym jest 20 czy 30 zlotych za taki koncert ?!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.