KONKURS URODZINOWY #1: Płyty dla fanów

Pięciolecie projektu AxunArts zbliża się wielkimi krokami. Dokładnie za dziesięć dni, 28 sierpnia, obchodzić będziemy ten mały jubileusz. Z tej okazji przygotowałem dla Was pięć urodzinowych konkursów. Dzisiaj pierwszy z nich.

Co trzeba zrobić?
Należy założyć sobie konto na portalu społecznościowym Facebook.com (jeśli takowe już posiadacie – wyprzedzacie innych o krok). Następnie zaglądnąć na profil AxunArts i po przez kliknięcie w „Lubię to!” zostać fanem blogu. Tyle.

Co jest do wygrania?
Do wygrania jest urodzinowy zestaw płyt, w skład którego wchodzą: West End Girls „Goes Petshopping” i Plastic Operator „Different Places”. Zdjęcie płyt poniżej.

Jak wygrać?
Wygrywa jedna osoba, której avatar profilu w zakładce „XX osób lubi to” (gdzie XX to stan aktualnego licznika fanów profilu), będzie znajdował się 28 sierpnia 2010 r. o godzinie 12:00 w lewym, górnym rogu.

Czas trwania konkursu to dziesięć dni: od 18.08.2010 (od godziny 12:00) do 28.08.2010 (do godziny 12:00).

REGULAMIN KONKURSU „PŁYTY DLA FANÓW”

§ 1

1. Organizatorem konkursu pod nazwą „PŁYTY DLA FANÓW” jest strona AxunArts.pl.
2. Konkurs przeprowadzony będzie w na łamach strony AxunArts.pl od 18 sierpnia 2010 r. (od godziny 12:00) do 28 sierpnia 2010 roku (do godziny 12:00).
3. Z udziału w konkursie są wykluczeni twórcy strony oraz członkowie ich rodzin.

§ 2

1. Zadaniem uczestników konkursu jest założenie konta na portalu społecznościowym Facebook.com (w przypadku posiadania takiego konta zakładanie nowego nie jest wymagane) oraz dodanie, po przez kliknięcie w napis „Lubię to!”, profilu blogu AxunArts.pl do znajomych. Profil znajduje się pod adresem: http://www.facebook.com/pages/AxunArts/125405900838256
2. Udział w konkursie brać mogą również aktualni fani profilu.
3. Uczestnictwo w konkursie następuje poprzez spełnienie powyższych wymogów.

§ 3

1. Laureat konkursu wyłoniony zostaje w następujący sposób:
a) laureatem konkursu zostaje jeden uczestnik, którego avatar profilu w zakładce „XX osób lubi to” (gdzie XX to stan aktualnego licznika fanów profilu) będzie znajdował się 28 sierpnia 2010 r. o godzinie 12:00 w lewym, górnym rogu.

§ 4

1. Nagrodą w Konkursie jest zestaw płyt, w skład którego wchodzą następujące tytuły: Plastic Operator „Different Places” i West End Girls „Goes Petshopping”.
2. Organizator opublikuje imię i nazwisko zwycięzcy konkursu do 2 dni po zakończeniu konkursu.
3. Nagroda zostaną wysłane do zwycięzcy na podany przez niego adres.
4. Nagroda będzie wysłana pocztą na koszt Organizatora na adres pocztowy podany w mailu zwycięzcy konkursu.
5. W celu dokonania identyfikacji zwycięzcy, przy odbiorze osobistym nagrody winien on okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.
6. W przypadku nie odebrania przez zwycięzcę nagrody w terminie do 14 dni od wysłania przez organizatora, prawo do nagrody konkursowej wygasa. Nagroda nie odebrana w wyżej wymienionym terminie zostaje do dyspozycji organizatora.
7. Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym regulaminem, bez możliwości wypłaty jej równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

§ 5

Organizator zamieszcza regulamin konkursu na stronie http://www.axunarts.pl.

§ 6

1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z konkursem należy składać wraz z uzasadnieniem pod adresem: konkursaxunarts@gmail.com z dopiskiem “REKLAMACJA”, w terminie 7 dni od daty opublikowania listy zwycięzców.
2. Reklamacje przesłane po upływie powyższego terminu nie będą rozpatrywane.
3. Decyzja organizatora w sprawie reklamacji będzie ostateczna.

§ 7

1. Uczestnicy konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.