Krótka piłka #55: V Letni Festiwal Bluesa „Był Sobie Blues” w Tarnowie (zapowiedź)

Tarnów już po raz piąty w sierpniu gościć będzie bluesowe gwiazdy, a wszystko w ramach Letniego Festiwalu Bluesa Był Sobie Blues, który organizowany jest przez Tarnowskie Centrum Kultury. W dzisiejszej Krótkiej piłce – w ramach zapowiedzi – kilka słów na temat imprezy.

Jak na jubileuszową edycję przystało, do Tarnowa, miejscowej publiczności, przyjadą przypomnieć się artyści, którzy w ramach Był Sobie Blues już grali. Będą to: Devile Blues (www), Boogie Boys (www) oraz Maciej Maleńczuk (www). Co ciekawe, wymienione zespoły oraz lider formacji Homo Twist byli gwiazdami pierwszej edycji festiwalu, która obyła się w sierpniu 2006 roku.

Na tegorocznym festiwalu swoje sceniczne umiejętności zaprezentują również: Przytuła & Kruk (MySpace), Romek Puchowski (MySpace), Blue Sounds (www) i Szósta Zero Dwie (MySpace).

Pisząc o artystach, jacy zagrają sierpniowymi wieczorami na Rynku, nie można zapomnieć o Wojtku Klichu (MySpace) – współautorze oraz animatorze koncertów na dużej scenie.

Poniżej pełna rozpiska występów.

13.08 (piątek)
Przytuła & Kruk
Maciej Maleńczuk
Wojtek Klich

20.08 (piątek)
Romek Puchowski
Boogie Boys
Wojtek Klich

28.08 (sobota)
Szósta Zero Dwie
Blue Sounds
Devil Blues
Wojtek KlichPoczątek koncertów na tarnowskim Rynku (scena przed TCK) o godzinie 19:00. Wstęp na występy jest wolny. Po części koncertowej organizatorzy zapraszają na Jam Session w Piwnicach TCK (wstęp: 10 złotych, ilość miejsc ograniczona). Początek od godziny 23:00.

Piąta edycja bluesowego festiwalu, pięć lat projektu AxunArts, do tego ostatni koncert dokładnie w dniu urodzin AxunArts – to po prostu nie może się nie udać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.