Zapowiedź: Zde(a)rzenia 2010 – Dni Tarnowa 10-11.07.2010 (nowy termin imprezy)

Święto Miasta Tarnów pierwotnie odbyć miało się w dniach 4-6 czerwca. Niestety, plany organizatorów pokrzyżowała fatalna pogoda i stan powodziowy w regionie oraz samym mieście. Prezydent Tarnowa oraz opiekunowie artystyczni przedsięwzięcia – Tarnowskie Centrum Kultury – zadbali jednak o to, aby Zde(a)rzenia 2010 w wakacyjnym kalendarzu imprez się znalazły. Tak też się stało. W dalszej części wpisu przedstawiam, powołując się na komunikat TCK, aktualne wieści i line up koncertów.

Nowy termin Dni Tarnowa to 10 i 11 lipca br. Na Rynku publiczności zaprezentują się na pewno: zespoły w ramach koncertu Tarnowska Scena Rockowa (przypomnę: w pierwszym terminie zagrać miały m.in. takie zespołu, jak: Bardzo Orkiestra, Totentanz oraz Ziyo), zespół Anawa razem z gośćmi (m.in. Anną Treter, Jackiem Wójcickim i Rentą Przemyk), który przedstawi nam piosenki z repertuaru Marka Grechuty oraz gwiazda tegorocznego święta – grupa Hey.

Na ten moment to jedyne potwierdzone informacje. Organizatorzy zastrzegają jednak, że wciąż prowadzą rozmowy z innymi zespołami i artystami, a ich rezultaty poznamy już wkrótce. Oczywiście, zaglądajcie na AxunArts.pl, a żadna wiadomość Was nie ominie.

Sprawdź też:

2 uwagi do wpisu “Zapowiedź: Zde(a)rzenia 2010 – Dni Tarnowa 10-11.07.2010 (nowy termin imprezy)

  1. racja. TCK wypadł bardzo pozytywnie. nie spodziewałem się, że Zderzenia się odbędą, a tu proszę taka miła niespodzianka. na pewno się stawię. :)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.