Dobra wiadomość dla fanów Madonny – koncert nie jest zagrożony

Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis Muzyka.onet.pl, koncert Madonny zaplanowany na 15 sierpnia odbędzie się na pewno.

We wtorek Radio ZET podało, że występ stoi pod znakiem zapytania, z powodu nieścisłości w dokumentach dostarczonych stołecznej straży pożarnej.

Radio informowało, że organizatorzy koncertu powinni dostarczyć pełną dokumentację dwa tygodnie temu, ale w materiałach znalazły się plany ewakuacji koncertu w Berlinie, a nie w Warszawie.

Madonna

Serwis Muzyka.onet.pl dowiedział się nieoficjalnie od osób zaangażowanych w organizację i promocję koncertu, że występ gwiazdy pop jest zbyt wielkim i ważnym wydarzeniem, by można było je odwołać na chwilę przed planowaną datą. Właściwe dokumenty zostaną dostarczone przez organizatorów odpowiednim służbom i występ odbędzie się zgodnie z planem 15 sierpnia, na lotnisku Bemowo.

Ja przypominam tylko, że nowa piosenka Madonny „Celebration” bierze udział w konkursie na HIT LATA 2009, jaki organizowany jest na łamach blogu AxunArts.pl. Więcej szczegółów, w tym wszystkie nominowane utwory oraz specjalną ankietę, znajdziecie tutaj.

Źrodło: onet.pl

2 Comments

  1. terra

    ANTYKATOLICKI TERRORYZM ANTYKATOLICKIE FOBIE. Czy wszyscy ci, którzy tak emocjonalnie odnoszą się do sprzeciwu katolików,
    dopuszczają możliwość odbycia się tego koncertu np. w dniu przemarszu żywych na obrzeżach obozu niemieckiego w Oświęcimiu i gdyby ta śpiewająca pani miała taki kaprys i nazwała się np. rabinem, robiąc przy tym prowokacyjne aluzje do symboli żydowskich? Bo ja nie. A to dlatego, że należy uszanować czyjeś uczucia, szczególne miejsca i daty. To jest właśnie tzw. tolerancja i kultura współżycia. Oddzielną sprawą jest, że do takich napięć i zamieszania doprowadza urzędnik państwowy, jakim jest Prezydent Miasta Warszawy. I to jest bardzo zastanawiające.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.