Dido zapowiada nowy album

Angielska piosenkarka Dido nie boi się swoich fanów i odpowiada na ich maile oraz pytania w nich zawarte. Najciekawsze, wraz z odpowiedziami, publikuje także na swojej stronie. W trakcie takiej „konwersacji” okazało się, że artystka szykuje nowy album.

Na pytanie fana z Holandii o odejście od elektrycznych beatów na ostatniej płycie, zatytułowanej „Safe Trip Home”, Dido odpowiedziała:

I intentionally didn’t use any electronics on the 3rd album. It was a challenge that started as a small thought and then turned into a big theme of the record. We had a lot of fun creating sounds from all manner of instruments (bells, wind instruments, strings, brass, pots, pans, cans, sandpaper, anything). It was a great learning experience for me and also made me a much better musician pretty quickly! It’s also making me really appreciate the joy of electronics again on this new album I’m making. It’s good to take a break and now I’m celebrating my electronic roots again.

Dido (fot. Sony Music)

I wersja po przetłumaczeniu na język polski:

Celowo nie użyłam elektroniki na trzeciej płycie. To było wyzwanie, które rozpoczęło się jako małe myśli, a przełożyło się na całą płytę. Mieliśmy dużo zabawy, wytwarzając dźwięki z wszelakich instrumentów (dzwonków, instrumentów dętych, smyków, garnków, talerzy, puszek, papieru ściernego i innych). To było dla mnie wspaniałe doświadczenie, dzięki któremu stałam się szybko lepszym muzykiem! Z drugiej strony doceniłam także radość z wykorzystywania elektroniki i na nowej płycie znów z niej skorzystam. Dobrze było sobie zrobić przerwę i teraz wrócić do elektronicznych korzeni.

Pozostaje jedynie czekać na nowy krążek Angielki i liczyć, że ponownie będzie wypełniony wspaniałą muzyką.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.