Płyta ZIYO najbardziej wyczekiwana.

Zakończyła się szybka, czterodniowa ankieta, w której pytałem Was o najbardziej wyczekiwaną marcową premierę. Okazało się, że najchętniej już dzisiaj posłuchalibyście nowej płyty grupy ZIYO. Tarnowski zespół pokonała nawet formację U2.

Zapewne duży wpływ na wyniki głosowania miał fakt, iż sam mieszkam w Tarnowie i spora cześć moich czytelników także pochodzi z tego miasta. Czy lokalny patriotyzm zwyciężył nad obiektywną oceną? Tego nie dowiemy się nigdy. Fakt faktem płyta „Puzzle” zdobyła 15% wszystkich głosów.

Ex aequo drugą lokatę zajęły płyty „Playing With Pop” grupy Afromental oraz, wydawałoby się murowany kandydat do zwycięstwa, album „No Line On The Horizon” irlandzkiej kapeli U2. Na oba krążki swoje głosy oddało po 8 osób, czyli 13% całości.

Pudło uzupełnia jeszcze płyta „Yes” grupy Pet Shop Boys (10%).

Co ciekawe, najchętniej zaznaczaną możliwością, była odpowiedź „inna” (18% głosów). Dziwi mnie to, ponieważ w ankiecie wymieniłem najważniejsze wydawnictwa, jakie pojawią na półkach sklepowych w ciągu czterech najbliższych tygodni. Szkoda, że żadna z tych osób nie napisała tytułu albumu na jaki czeka. Ja jestem ciekaw jakie płyty mieli na myśli, a Wy?

Poniżej pełne wyniki.

Koniec jednej ankiety, oznacza oczywiście początek kolejnej. Tym razem pytam Was o to, co najbardziej cenicie sobie na stronie AxunArts? Sonda nie jest tak jak wszystkie do tej pory muzyczna, jednak wyniki jakie z niej uzyskam, pomogą mi jeszcze bardziej trafiać w Wasze gusta. Przynajmniej mam taką nadzieję. Zapraszam do wzięcia udziału. Ankieta jak zwykle znajduje się na pasku po prawej.

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.