DJ Celownik w MaxFloRec!

Znany w niemal całej Polsce Dj Celownik, związał się właśnie umową z agencją artystyczno-wydawnicza MaxFloRec.

DJ Celownik najlepiej czuje się za gramofonami, a jego gra już wielokrotnie poruszała tłumy. Występuje zarówno na pozycji ofensywnie serwującego tłuste bity selektora, jak i w drugiej linii, swoimi skreczami wspierając MC’s występujących na scenie. Kiedy do gry wchodzi DJ Celownik – bramkarzy zawsze czeka wiele pracy!

DJ Celownik jest dj’em od 1996 roku. Przez ten czas zagrał niezliczoną ilość imprez, współtworząc przez dłuższy czas duet DJ’ski z Żusto, czego efektem jest pełen utworów złotej ery hip-hopu „Maintain Mixtape” z (chyba) 2007 roku.

Współpracował przy płytach Żustoprocent, Pasjonatów, Hemikrenii oraz Kropkinadi. Wspierał także podziemne projekty takich artystów jak: Djobeł, Wodzi, Decybel. Aktualnie poza graniem imprez, DJ Celownik zajmuje się produkcją bitów i razem z bratem prowadzi studio nagraniowe w Tarnowie.

Cieszę się bardzo, ponieważ Celownik to człowiek reprezentujący scenę z mojego miasta. Nieraz bywałem na imprezach, które prowadził i wspominam je z dużym sentymentem. A MaxFlo to niezależna wytwórnia wydająca ciekawe płyty takie jak Lilu „La” czy Projektor „Miraż”.

Źródło: maxflorec.pl

Jedna uwaga do wpisu “DJ Celownik w MaxFloRec!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.