Konkurs Świąteczny!

W nagrodę za to, że tak często wpadacie na stronę AxunArts.pl, mam dla Was niespodziankę. Jest nią KONKURS ŚWIĄTECZNY, w którym do wygrania są ciekawe wydawnictwa płytowe.
KONKURS ŚWIĄTECZNY AXUNARTS.PL !

To może na początek powiem Wam, co można wygrać. Poniżej lista płyt, które już niedługo mogą zasilić Waszą płytotekę.


ENYA „AND WINTER COME…”


PIOTR POLK „POLK IN LOVE”


IZRAEL „DŻA LUDZIE”


SYLWIA GRZESZCZAK & LIBER „ONA I ON”


MARYLA RODOWICZ „JEST CUDNIE”


SKŁADANKA „BRAVO HITS ZIMA 2008”


SKŁADANKA „POCZTÓWKA DO ŚW. MIKOŁAJA 2008”* * * * *Co należy zrobić, by wygrać jedną z powyższych płyt? Wystarczy odpowiedzieć na poniższe trzy proste pytania związane z wydarzeniami muzycznymi z 2008 roku.

PYTANIE 1: Jaki duet wykonuje piosenkę zatytułowaną „Another Way To Die”, która jest motywem przewodnim w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda? Proszę podać imiona i nazwiska artystów.

PYTANIE 2: Kto został laureatem tegorocznego Bursztynowego Słowika festiwalu w Sopocie?

PYTANIE 3: Jak nazywa się audycja radiowa Waglewskich emitowana na antenie III Programu Polskiego Radia od listopada 2008 roku?

I co, tak jak wspominałem wcześniej, pytania są bardzo proste, a wręcz banalne biorąc pod uwagę to, iż odpowiedź na każde znajdziecie oczywiście na łamach AxunArts.pl.

Odpowiedzi oraz adres korespondencyjny proszę przesyłać na adres: konkursaxunarts@gmail.com najpóźniej do północy 31.12.2008 r.

Wygrywa siedem osób, których zgłoszenia z poprawnymi odpowiedziami wpłyną jako: 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70.

Powodzenia!
* * * * *


REGULAMIN KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO

§ 1

1. Organizatorem konkursu pod nazwą “KONKURS ŚWIĄTECZNY” jest strona AxunArts.pl.
2. Konkurs przeprowadzony będzie w na łamach strony AxunArts.pl w okresie od 12 do 31 grudnia 2008 r.
3. Z udziału w konkursie są wykluczeni twórcy strony oraz członkowie ich rodzin.

§ 2

1. Zadaniem uczestników konkursu jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na trzy pytania konkursowe i wysłanie maila z odpowiedzią na adres konkursaxunarts@gmail.com o temacie KONKURS ŚWIĄTECZNY.
2. Uczestnictwo w konkursie następuje poprzez przesłanie drogą elektroniczną prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe.

§ 3

1. Laureaci konkursu wyłaniani są w następujący sposób:
a) laureatami konkursu zostaje 7 uczestników, których maile z poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe zostaną zarejestrowane na serwerze jako 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70 zgłoszenie. Jeżeli osoba, której formularz konkursowy został zarejestrowany jako 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70 nie udzieliła prawidłowej odpowiedzi na pytania konkursowe, zwycięzcą zostaje uczestnik, którego formularz konkursowy z poprawnie zaznaczoną odpowiedzią na pytanie konkursowe został zarejestrowany jako kolejny, a jeżeli i ten uczestnik nie udzielił prawidłowej odpowiedzi – kolejny itd.
2. Dla potrzeb Konkursu, za moment nadesłania maila zawierającego zgłoszone odpowiedzi uczestnika uznaje się moment, w którym nadesłany mail zostanie zapisany na serwerze Serwisu.
3. W przypadku kilkakrotnego przesłania w ciągu trwania Konkursu formularza konkursowego zawierającego identyczne konto e-mail, za formularz zgłoszony w Konkursie uważany jest jedynie pierwszy zapisany na serwerze Serwisu. Pod jeden adres domowy może trafić tylko jedna nagroda.
4. Konkurs kończy się posiedzeniem jury, które na podstawie zapisów serwera ustala zwycięzców konkursu, a następnie przyznaje nagrody przewidziane niniejszym regulaminem.

§ 4

1. Nagrodami w Konkursie są płyty: Enya „And Winter Come…”, Piotr Polk „Polk in Love”, Izrael „Dża Ludzie”, S. Grzeszczak & Liber „Ona i On”, Maryla Rodowicz „Jest cudnie”, składanka „Bravo Hits Zima 2008”, składanka „Pocztówka do Św. Mikołaja 2008”.
2. Organizator opublikuje prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz listę zwycięzców konkursu do 3 dni po zakończeniu konkursu.
3. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców na podany przez nich adresy.
4. Jeden uczestnik konkursu niezależnie od liczby kont pocztowych Serwisu używanych w konkursie, może otrzymać w ramach konkursu tylko jedną nagrodę, przewidzianą niniejszym regulaminem.
5. Nagroda będzie wysłana pocztą na koszt Organizatora na adres pocztowy podany w mailu zwycięzcy konkursu.
6. W celu dokonania identyfikacji zwycięzcy, przy odbiorze osobistym nagrody winien on okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.
7. W przypadku nie odebrania przez zwycięzcę nagrody w terminie do 14 dni od wysłania przez organizatora, prawo do nagrody konkursowej wygasa. Nagroda nie odebrana w wyżej wymienionym terminie zostaje do dyspozycji organizatora.
8. Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym regulaminem, bez możliwości wypłaty jej równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

§ 5

Organizator zamieszcza regulamin konkursu na stronie http://www.axunarts.pl.

§ 6

1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z konkursem należy składać wraz z uzasadnieniem pod adresem: konkursaxunarts@gmail.com z dopiskiem “REKLAMACJA”, w terminie 14 dni od daty opublikowania listy zwycięzców.
2. Reklamacje przesłane po upływie powyższego terminu nie będą rozpatrywane.
3. Decyzja organizatora w sprawie reklamacji będzie ostateczna.

§ 7

1. Uczestnicy konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.

5 uwag do wpisu “Konkurs Świąteczny!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.