Ściągnij Prince’a do Polski!

Akcja, która ma na celu ściagnięcie Prince’a do Polski trwa juz ponad dwa lata. W ostanim czasie przybrała jednak na sile tak, że wszystko może się zdarzyć. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami akcji, które opisała opisała w swoim artykule pani Ilona Truszyńska.

Artykuł pani Ilony Truszyńskiej, który ukazał się w jednym z numerów trójmiejskiego „Echa Miasta”.

Robert Binkowski, muzyczny manager Dariusz Michalczewskiego, chce ściągnąć Prince’a do Polski. Akcja rusza pełną parą.

Zajmuje się ściąganiem do Polski różnych zespołów. Prywatnie jest wielkim fanem Prince’a. Robert Binkowski, bo o nim mowa, pomyślał więc, że chętnie posłuchałby idola na żywo, właśnie tu.

Lodołamacz
O projekcie było głośno dwa lata temu i nagle ucichło. – Z powodów zdrowotnych i edukacyjnych zdecydowałem się, aby akcję odłożyć na bok na jakiś czas – mówi Robert. – Hirek Wrona zaprosił mnie, abym przyjechał na organizowany przez niego zlot polskich fanów Prince’a. To był dla mnie moment, w którym zdecydowałem się uaktywnić ponownie akcję. Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę.
W projekcie od początku Roberta wspiera Dariusz Michalczewski. Ma być lodołamaczem, który sprawi, że akcja nabierze wielkiego rozgłosu. Jako były mistrz świata w boksie zawodowym, robił już wiele rzeczy. Grał w piłkę nożną z reprezentacją Polski, śpiewał na scenie z zespołem Scorpions czy z Lady Pank utwór „Zawsze tam gdzie ty”. Nagrał też piosenkę pt.: „Nigdy nie poddaj się”.

Parties
Robert i Darek tym razem chcą nagrać piosenkę, która zachęciłaby artystę do przyjazdu nad Wisłę. Ma ją zaśpiewać jak najwięcej artystów z Polski. Pomoc w akcji zadeklarowali już m.in.: Hirek Wrona, Ramona Rey i Bartek Królik z zespołu PLAN B (wcześniej: SiStars, Natalia Kukulska). Najpierw jednak Binkowski chce promować akcję poprzez imprezy pt.: „Prince Parties”. Pierwsza z nich ma się odbyć w Gdańsku. Gdzie? W klubie Parlament. Kiedy? Na razie nie wiadomo.
Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się na stronie internetowej http://www.princewanted.pl.

Bezpośredni link do artykułu.

A oto plan całej akcji, której celem jest oczywiście ściągnięcie Księcia do naszego kraju:

– organizacja cyklicznych imprez mających promować akcję w całej Polsce,
– maxi singiel piosenki Darka Michalczewskiego pt. „Nigdy nie poddaj się” + jego remixy,
– maxi singiel piosenki „Prince Wanted” + jej remixy (utwór możecie posłuchać na myspace Roberta Bińkowskiego),
– teledysk,
– koncert (lub seria koncertów) artysty w Polsce.

Pozostaje nam trzymać kciuki za pomysłodawcę akcji i liczyć, iż uda się ją zrealizować w 100%.

Artykuł pani I. Truszyńskiej pochodzi z internetowego wydania gazety „Echo Miasta”; baner promujący akcję z wizerunkiem D. Michalczewskiego z profilu MySpace R. Bińkowskiego; plan akcji rozsyłany był przez pomysłodawcę akcji.

4 Comments

  1. :-)

    coś mi sie wydaje że taniej będzie jechać np. do niemiec, anglii na koncert Prince niz go sprowadzać. a i lepiej technicznie pewnie będzie bo w polsce to kicha a nie koncerty są. jedynie opener jakiś tam poziom trzyma bo go zagraniczni ludzie organizują. ale życze powodzenia.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.