Dodatek video do „Ścieżki Dźwiękowej”.

Wytwórnia Wielkie Joł zaprezentowała pierwszy dodatek filmowy do najnowszej płyty Tede zatytułowanej „Ścieżka Dźwiękowa”. Płyta to pierwsze tego typu wydawnictwo w Polsce. Prawdziwe reality show w Wielkie Joł Studio. DVD Ścieżka Dźwiękowa to materiały filmowe zarejestrowane w studio nagrań w trakcie powstawania płyty „Ścieżka Dźwiękowa„.

Pierwszy zaprezentowany DODATEK to video relacja z sesji zdjęciowej, która odbyła się w Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser.

Sesja zdjęciowa do okładki „Ścieżki Dźwiękowej” odbyła się w na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Autorem zdjęcia jest znany warszawski fotograf, Jan Kriwol.

Płyta zatytułowana „Ścieżka Dźwiękowa” to kolejna, nieprzeciętna produkcja, tego najbardziej rozpoznawalnego rapera. „Ścieżka Dźwiękowa” to płyta zupełnie inna niż wszystkie poprzednie, lecz jak zawsze szczera do bólu i kontrowersyjna.

Płyta „Ścieżka Dźwiękowa” dostępna jest w trzech wersjach. Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja „Ścieżki Dźwiękowej” to wydanie składające się z audio CD oraz DVD z filmem dokumentującym proces twórczy, jaki miał miejsce podczas nagrywania płyty w Wielkie Joł Studio. Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawiła się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.

Źródło: wielkiejol.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.