Spotkanie z Ekipą Wielkie Joł @ 3majFason, Tarnów (relacja).

Wczoraj, 27 czerwca, w tarnowskim klubie Wall Street Bull odbył się koncert promujący nową płytę Tedego, zatytułowaną „Ścieżka dźwiękowa”. Dzisiaj, dzień po tym wydarzeniu w sklepie 3majFason miało miejsce spotkanie Ekipy WJ z fanami.

Trzeba przyznać, że Tede jak na gwiazdę przystało, zrobił małe zamieszanie i postawił na swoim. Początkowo bowiem spotkanie z muzykami odbyć miało się w piątek, a więc w dzień koncertu. Niestety, okazało się, że Ekipa Wielkie Joł nie zdąży dojechać do Tarnowa na czas i meeting trzeba było przełożyć na dzień późniejszy. Oczywiście należy się w tym miejscu ukłon w stronę organizatorów oraz samym artystów, którzy dotrzymali słowa i doprowadzili do tego, że fani rapu mieli okazję porozmawiać ze swoimi idolami.

Spotkanie w sklepie odzieżowym 3majFason rozpocząć miało się o godzinie 12:00, jednak tym razem znać dała o sobie nieprzespana noc i zabawa do samego rana w klubie po koncercie. Muzycy przybyli do D.H. Świt w godzinę po wyznaczonym czasie. Nikt nie był jednak zły, że musi czekać. Tede zadzwonił do organizatora, który wyszedł do czekających ludzi i poinformował o wszystkim. Kultura, a co!

Kiedy wreszcie gruba ekipa przybyła na miejsce, jej członkowie musieli lekko się rozczarować. Czekało na nich dokładnie… 13 osób. I liczba taka nie była spowodowana godzinnym oczekiwanie. Nie, taka była po prostu frekwencja. Nie ma się jednak czym martwić. Ci, którzy zdecydowali się przyjść, nie zawiedli się. Tede, Psycho Stach, Dj Macu i Kiełbasa cierpliwie pozowali z każdym do zdjęcia, podpisywali płyty, plakaty i inne gadżety związane z Wielkie Joł i firmą PLNY (m.in. czapeczki, podkoszulki). Wdawali się także w luźne rozmowy o planach wydawniczych (nowy Dj Buhh już niedługo!), preferencjach muzycznych i wielu (naprawdę wielu!) innych tematach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.