Eskaubei – Na relaksie – Mixtape.

Skubi to jeden z tych raperów, którzy swój progres zawdzięczają ciężkiej pracy. Przecież słuchając rzeszowianina “teraz” i “przedtem”, dostrzegamy dużą różnice. Sam raper porusza ten temat w kawałku “Głos”.

Skubi to też “jeden z raperów skazanych na sukces” jak proopsuje go jeden z gości pomiędzy numerami. Zresztą jak się nagrywa numery typu “Lód w sercach” i “Dear Summer”, które ‘kopią’ energią na każdym kroku, to inaczej być nie może. Materiał uzupełniają (nie wypełniają!) jeszcze m.in. nowa wersja “Suportu”, “Kolejny stopień” oraz “To dla Ciebie sprawdź”, który jest bonusowym nagraniem.

Rymy Skubiego od pewnego czasu będącego bardzo dobrej formie, utwierdzają słuchacza w tym, iż zrobił słusznie sięgając po ten materiał. Gościnnie materiał uzupełniają oczywiście ludzie z Aspektu: Seb, Dobre Zło oraz Mati. “… i z każdym kolejnym akordem widzimy pod sceną kolejną uśmiechniętą mordę…” – i tak ma być!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.