[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj pakiet płyt z niespodzianką

Do zgarnięcia albumy zespołów Wawrzyńca Dąbrowskiego.

Tym razem mam do rozdania pakiet dwóch płyt nagranych przez zespoły, których liderem jest Wawrzyniec Jan Dąbrowski. Chodzi konkretnie o „Lazy On Purpose” grupy Letters From Silence oraz „Tales From The Whale’s Belly” projektu Henry David’s Gun. Oba krążki ukazały się pod patronatem blogu AxunArts. W trakcie porządków robionych w swojej płytotece zorientowałem się, że posiadam jeszcze po jednym „nadprogramowym” egzemplarzu każdego z wymienionych albumów.

Krążki nagrane przez składy Wawrzyńca Dąbrowskiego to jedno. Do pakietu dorzucam jeszcze trzecią płytę: nagraną również przez polskiego wykonawcę oraz utrzymaną w muzycznym klimacie podobnym do twórczości Letters From Silence oraz Henry David’s Gun. Personalia wykonawcy i tytuł albumu niech pozostaną tajemnicą i będą niespodzianką dla osoby, która wygra.

Aby wejść do zabawy i dać sobie szansę na wygranie pakietu trzech płyt, należy napisać za co kochacie góry. Zadanie ma oczywiście związek z zaplanowaną na sierpień serią koncertów, jaką Wawrzyniec Dąbrowski vel Henry No Hurry zagra w schroniskach górskich.

Konkurs trwa od 9 sierpnia 2018 roku do 18 sierpnia 2018 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Wawrzyniec Dąbrowski”. Maile powinny zawierać rozwinięcie zadania konkursowego (maksymalnie pięć zdań; proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi umieszczajcie w treści wiadomości) oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Pakiet trzech płyt (Letters From Silence „Lazy On Purpose”, Henry David’s Gun „Tales From The Whale’s Belly”, płyta niespodzianka) otrzyma osoba, której odpowiedź okaże się najciekawsza. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia!

Przypominam, że w dniach 11-18 sierpnia Wawrzyniec Dąbrowski, jako Henry No Hurry, zagra serię koncertów w schroniskach górskich. Więcej o tym przedsięwzięciu pisałem tutaj. (MAK)

Rozwiązanie (20.08.2018 r.): Spośród nadesłanych odpowiedzi, nagrodzić postanowiłem tę autorstwa Renaty A. z Krosna: „Góry kocham za wolność. Czuję ją przede wszystkim w momencie wejścia na szczyt – nieważne mały czy duży. Pamiętam uczucie pierwszego razu kiedy spojrzałam w dół: bałam się, ale po wyprostowaniu nóg i opanowaniu strachu zdałam sobie sprawę, że jest to preludium do uczucia spokoju jakie opanowują człowieka chwilę później. Góry potrafią dać człowiekowi porządną szkołę życia. Kiedy zdasz ten egzamin – jesteś ze wszech miar wolnym człowiekiem” (pisownia oryginalna).

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.