[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Tales From The Whale’s Belly”

Rozdaję egzemplarze nowej płyty zespołu Henry David’s Gun.

Okładka płyty „Tales From The Whale’s Belly”

Dwa lata po opublikowaniu debiutanckiej płyty, trio Henry David’s Gun powraca z nowym albumem. Na „Tales From The Whale’s Belly” złożyło się dziesięć tytułowych utworów-opowieści podanych w stylistyce indie-folk oraz singer-songwriter. Z recenzją materiału, który objęty został patronatem przez blog AxunArts, można zapoznać się tutaj, natomiast już teraz zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze wspomnianego krążka.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Tales From The Whale’s Belly”, należy odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe: Jaki tytuł nosi utwór, który nie znalazł się na płycie „Tales From The Whale’s Belly”, ale pojawił się na trackliście fizycznego wydania singla „Black Disease”?

Konkurs trwa od 21 lutego 2018 roku do 3 marca 2018 roku (do godziny 12:00). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Henry David’s Gun”. Maile powinny zawierać odpowiedź na pytanie oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Po jednym egzemplarzu płyty „Tales From The Whale’s Belly” otrzymają dwie osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich nazwiska zostaną wybrane w drodze losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (4.03.2017 r.): Pytałem oczywiście o utwór „Horizon”. Spośród osób, które przysłały prawidłową odpowiedź, szczęście uśmiechnęło się do Macieja P. (Ostrów Mazowiecka). Gratulacje!