[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Lazy On Purpose” zespołu Letters From Silence

Oddam dwa egzemplarze tegorocznego albumu grupy Letters From Silence.

Okładka płyty „Lazy On Purpose” (foto: materiały prasowe)

Grupa Letters From Silence sześć długich lat kazała czekać na premierę kolejnej płyty. Ta wydana została w tym roku i ukazała się m.in. pod patronatem blogu AxunArts. „Lazy On Purpose” to materiał pełen refleksji o rezygnacji z wszechogarniającego pędu, rozpoczynaniu na nowo, rozliczaniu trudnych sytuacji i duszących relacji. To opowieść o nabieraniu nowej siły, tak ważnym spojrzeniu z boku na to, co nas spotyka. To w końcu jedna z ciekawszych polskich pozycji fonograficznych wydanych w 2017 roku, o czym przekonywałem w recenzji. Teraz egzemplarz „Lazy On Purpose” może trafić do kogoś z Was.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Lazy On Purpose”, należy podać autorów i tytuły przynajmniej trzech albumów muzycznych, na okładkach których znajduje się pies (uwaga! odpowiedzi zawierające tytuł nowej płyty zespołu Letters From Silence nie będą brały udziału w konkursie).

Konkurs trwa od 19 listopada 2017 roku do 30 listopada 2017 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Lazy On Purpose”. Maile powinny zawierać: tytuły trzech płyt z psem na okładce, ich autorów oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Po jednym egzemplarzu płyty „Lazy On Purpose” otrzymają dwie osoby, które prawidłowo wykonają zadanie konkursowe, a ich nazwiska zostaną wybrane w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (1.12.2017 r.): W drodze losowania płyty otrzymują Mirosław H. z Trzebini (podał tytuły następujących płyt: Bill Conti „Five Days From Home”, Hound Dog Blues Band „Just Live”, Rick Springfield ‎”Working Class Dog”) i Grzegorz B. z Poznania (Scorpions „Animal Magnetism”, Eric Clapton „There’s One In Every Crowd”, Phil Everly „Star Spangled Springer”). Gratulacje.

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.