[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Postapo” zespołu Morte Plays

Najnowsza płyta Morte Plays może być twoja!

Okładka płyty „Postapo” (foto: materiały prasowe)

Morte Plays to jazzowy kwartet Marcina Łukasiewicza, który wykonuje autorskie kompozycje lidera. Członkowie zespołu związani są z Instytutem Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego jako studenci oraz absolwenci kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. „Postapo” to drugi album w dorobku tej formacji.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Postapo”, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Jaki tytuł nosi debiutancki album zespołu Morte Plays?

Konkurs trwa od 17 października 2017 roku do 27 października 2017 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Morte Plays”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płytę „Postapo” otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko zostanie wybrane w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (28.10.2017 r.): Debiutancki album zespołu Morte Plays nosi tytuł „Anomalia”. Prawidłową odpowiedź nadesłał i szczęście w losowaniu miał Mariusz R. z Koszalina. Gratuluję!

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.