[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę Martyny Jakubowicz „Prosta piosenka”

Rozdaję trzy egzemplarze płyty Martyny Jakubowicz.

Martyna Jakubowicz od lat obecna jest na scenie muzycznej. Dzięki twórczości utrzymanej na wysokim poziomie, artystka zaskarbiła sobie szacunek słuchaczy oraz zasłużyła na miano najlepszej żyjącej polskiej wokalistki bluesowej. Jej ostatnia płyta, „Prosta piosenka” (wydana w 2016 roku m.in. pod patronatem AxunArts), potwierdza i utrwala tę opinię. W poniższym konkursie rozdaję trzy egzemplarze wspomnianego albumu.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną płyty „Prosta piosenka”, należy odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile razy Martyna Jakubowicz była nominowana do Fryderyka – nagrody muzycznej Związku Producentów Audio-Video Akademii Fonograficznej?

Konkurs trwa od 15 lutego 2017 roku do 28 lutego 2017 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs Martyna Jakubowicz”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płyty „Prosta piosenka” otrzymają trzy osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich nazwiska wybrane zostanie w drodze losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (1.03.2017 r.): Martyn Jakubowicz była dotychczas trzykrotnie nominowana do Fryderyka (1995 rok: kategoria Album Roku – Muzyka Tradycyji i Źródeł za płytę „Dziewczynka z pozytywką Edwarda”; 2005 rok: kategoria Album Roku Etno/Folk za płytę „Tylko Dylan”; 2011 rok: kategoria Album Roku Folk/Muzyka Świata za płytę „Okrychy życia” nagraną pod szyldem Martyna Jakubowicz & Żona Lota). Prawidłowej odpowiedzi udzielili i szczęście w losowaniu mieli: Wiola W. (Józefów), Halina H. (Włocławek) i Kamil W. (Poznań). Gratuluję!

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.