[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „BłęKITibiel” Mroka

Konkurs, w którym pytanie nawiązuje do polskiej poezji.

Nagroda w konkursie

Na płycie „BłęKITibiel” Mroku nawiązuje do poezji (w utworze „Duch Asnyka” rapując trzy wiersze Adama Asnyka). Nie jest to pierwszy taki przypadek w karierze koszalińskiego rapera. Mroku już wcześniej sięgał po krajową poezję. Właśnie tego zagadnienia dotyczyć będzie konkursowe pytanie.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną płyty „BłęKITibiel”, należy odpowiedzieć na pytanie: Fragmenty jakiego wiersza autorstwa znanego polskiego poety (nie licząc tych wykorzystanych w utworze „Duch Asnyka”) rapował w swojej wcześniejszej twórczości Mroku? Proszę podać tytuł wiersza, jego autora oraz tytuł utworu Mroka, w którym wykorzystano ten wiersz.

Wbrew pozorom nie jest to aż tak trudne zadanie. Konkurs trwa od 23 stycznia 2017 roku do 31 stycznia 2017 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs Mroku”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe (według powyższych zaleceń) oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płytę „BłęKITibiel” otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na konkursowe pytanie, a jej nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (1.02.2017 r.): Mroku w utworze „Nie piszę listów” (z płyty „Mroczne nagrania”) wykorzystał fragment wiersza „Ocalić od zapomnienia” autorstwa Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Prawidłowej odpowiedzi udzieliła Bernadetta S. z Opola. Gratulacje!

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.