[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę Katarzyny Borek „Space In Between”

W poniższym konkursie wygrać można egzemplarza płyty „Space In Between” polskiej pianistki Katarzyny Borek.

Dziewiątego maja nakładem labelu BITTT Records ukazała się solowa płyta Katarzyny Borek zatytułowana „Space In Between”. Pianistka to absolwentka między innymi bydgoskiej Akademii Muzycznej oraz laureatka licznych konkursów muzycznych odbywających się zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Artystka jest również autorką muzyki do spektakli teatralny oraz jednego filmu. Tego właśnie dotyczy zadanie konkursowe. Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie krążka „Space In Between”, należy podać tytuł filmu, do którego muzykę (wspólnie z Wojciechem Orszewskim) napisała Katarzyna Borek.

Konkurs trwa od 9 maja do 19 maja 2016 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs: Katarzyna Borek”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko oraz adres, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płytę „Space In Between” otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na konkursowe pytanie, a jej nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (20.05.2016 r.): Chodziło oczywiście o film „Chłopiec z żabą”. Spośród poprawnych zgłoszeń szczęście w losowaniu miał pan Antoni S. z Andrychowa. Gratuluję!