[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płyty elQuatro „Nagrania”

W poniższym konkursie przygotowałem do rozdania dwa egzemplarze płyty „Nagrania” zespołu elQuatro.

Sosnowiecko-będziński kolektyw elQuatro tworzą: wszechstronnie utalentowany i konsekwentny na każdym kroku, kolekcjoner winyli Cok; wierny fundamentalnym zasadom i przeciwny kumoterstwu Furman; niesamowicie osłuchany miłośnik komiksów oraz azjatyckiego kina Kaees oraz od narodzin trzeźwy, acz pocieszny w swej życiowej nieporadności Modest. Panowie w grudniu tego roku oddali do dyspozycji słuchaczy płytę zatytułowaną „Nagrania” (posłuchaj). Egzemplarze tego albumu wygrać można w poniższym konkursie.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie konkursowe: Jacy goście pojawili się na płycie „Nagrania” zespołu elQuatro? Wymień przynajmniej dwóch.

Konkurs trwa od 14 grudnia 2015 roku do 25 grudnia 2015 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wiadomości wpisując „L4”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko oraz adres, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Po jednej płycie „Nagrania” otrzymają dwie osoby, które poprawnie odpowiedzą na konkursowe pytanie, a ich nazwiska wybrane zostaną drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (26.12.2015 r.): Projekt elQuatro na płycie „Nagrania” gościnnie wsparli: wokalistka Magdalena Grzymkowska oraz didżeje Grubaz i Ace. Spośród osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie konkursowe, płyty wygrywają: Marian Ś. (Skąpe) i Adam H. (Warszawa). Gratuluję!