[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj pakiet płyt wydawnictwa For Tune

Z okazji zbliżających się świąt postanowiłem przybrać postać Mikołaja i jednemu czytelnikowi sprawić prezent.

W konkursie tym wygrać można pakiet trzech płyt wydanych przez label For Tune. Z premedytacją nie podaję jednak tytułów albumów, jakie wchodzą w skład konkursowej nagrody. Ma być to niespodzianka. Laureat(ka) zabawy dowie się co wygrał(a) dopiero w momencie rozpakowywania przesyłki, która symbolizować ma świąteczny prezent – tutaj również nie wiemy co zostało nam podarowane, aż do chwili otworcia pakunku. Dla uzupełnienia informacji dodam tylko, że trzy płyty utrzymane są w jazzowej stylistyce i są to tzw. egzemplarze promocyjne (tj. w kartonowych kopertach – podobnie jak było to w przypadku tego konkursu).

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie konkursowe: W którym roku założone zostało wydawnictwo For Tune?

Konkurs trwa od 11 grudnia 2015 roku do 20 grudnia 2015 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wiadomości wpisując „For Tune”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko oraz adres, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Pakiet trzech płyt wydawnictwa For Tune otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na konkursowe pytanie, a jej nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (21.12.2015 r.): Wydawnictwo For Tune założone zostało w 2012 roku. Prawidłowej odpowiedzi udzielił i szczęście w losowaniu miał Marcin P. (Kolno). Gratulacje!