[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę duetu PoziomZero

Kolejny konkurs na łamach blogu AxunArts. Tym razem wygrać można płytę duetu PoziomZero.

Okładka płyty „0”

PoziomZero to klasyczny hip-hopowy duet MC/producent, który w kwietniu tego roku zaprezentował materiał zatytułowany „0” (sprawdź recenzję). Płyta ukazała się m.in. pod patronatem AxunArts. W poniższym konkursie wygrać można egzemplarz płyty „0” oraz płytę niespodziankę (tytułu nie zdradzam – wszak ma być to niespodzianka; mogę jedynie nadmienić, że krążek również objęty został patronatem blogu).

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na następujące pytanie: Jak nazywa się gitarzysta, który wystąpił gościnnie na płycie duetu PoziomZero pt. „0”?

Konkurs trwa od 13 lipca do 24 lipca 2015 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wiadomości wpisując „Zero”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz płyty „0” oraz płytę niespodziankę otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (25.07.2015 r.): Gitarzysta gościnnie występujący na płycie „0” nazywa się Mike Barnes. Spośród zgłoszeń zawierających prawidłową odpowiedź, Marysia (czyli moja ręka) wylosowała Marka B. z Krakowa. Gratulacje.