[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płyty „Nowa Lubelska Muzyka 2”

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygrać można składankę „Nowa Lubelska Muzyka 2”.

(foto: materiały prasowe)

„Nowa Lubelska Muzyka 2” to w sumie szesnaście utworów w różnych stylach i gatunkach – od rocka, popu, przez folka, aż po rap. Wszystko to, co muzycznie najlepsze na lubelskim rynku. Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty, należy odpowiedzieć na pytanie dotyczące Lublina: Jaki popularny teleturniej emitowany przez Program Drugi Telewizji Polskiej nagrywany jest w oddziale TVP w Lublinie?

Konkurs trwa od 23 czerwca do 10 lipca 2015 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „NLM2”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Po jednym egzemplarzu płyty „Nowa Lubelska Muzyka 2” otrzymają dwie osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (11.07.2015 r.): Prawidłowa odpowiedź na konkursowe pytanie to oczywiście teleturniej „Jeden z dziesięciu”. Za nieprawidłowe uznawałem odpowiedzi „Tylko Ty” lub „Kochamy polskie komedie”, ponieważ rejestracja i emisja tych programów została zakończona (pytanie nie zawierało zwrotu był nagrywany). W wyniku losowania laureatami konkursu zostali: Michał C. (Podedwórze) i Sylwia H. (Lublin). Gratuluję.