[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę Turnip Farm „Chase Chagrin Away”

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygrać można płytę „Chase Chagrin Away” zespołu Turnip Farm.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Chase Chagrin Away” zespołu Turnip Farm (sprawdź recenzję), należy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się hiszpańskojęzyczny projekt Petera J. Bircha, perkusisty zespołu Turnip Farm?

Konkurs trwa od 10 czerwca do 20 czerwca 2015 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Turnip Farm”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz płyty „Chase Chagrin Away” otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (23.06.2015 r.): Pytałem oczywiście o zespół Campesino. Spośród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi, szczęście w losowaniu miał Patryk W. z Poznania. Gratulacje.

(Edycja 17.07.2015 r.) W związku z nieodebraniem przez pierwszego laureata przesyłki z nagrodą, w dniu dzisiejszym – zgodnie z Regulaminem – spośród konkursowych zgłoszeń wylosowałem kolejną osobę, której przypadnie w udziale nagroda. Szczęście uśmiechnęło się do Teresy D. z Pilzna. Gratulacje.