[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Będzie dobrze” z autografami

Dziesiątego kwietnia swoją premierę miała płyta „Będzie dobrze” projektu Eskaubei & Tomek Nowak Quartet. W konkursie przygotowanym specjalnie dla czytelników blogu AxunArts wygrać można egzemplarz tego albumu z autografami muzyków.

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet to projekt łączący teksty jednego z najdłużej działających undergroundowych raperów w Polsce (Eskaubei) i muzykę świetnego trębacza (Tomek Nowak) znanego ze współpracy m.in. z Nigelem Kennedy, Jarosławem Śmietaną, muzykami Amy Winehouse czy Massive Attack, wykonywaną przez czołowych jazzowych muzyków młodego pokolenia (Kuba Płużek, Filip Mozul, Alan Wykpisz). W kwietniu nakładem wydawnictwa For Tune ukazała się debiutancka płyta projektu zatytułowana „Będzie dobrze” (sprawdź recenzję).

W poniższym konkursie wygrać można egzemplarz promocyjny (w kartonowej kopercie; patrz zdjęcie powyżej) płyty „Będzie dobrze” z autografami wszystkich przedstawicieli projektu Eskaubei & Tomek Nowak Quartet. Nagroda, sami przyznacie, nietypowa (pokaż mi drugi taki konkurs! #cwaniak), dlatego też zadanie nie może należeć do najbanalniejszych. Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na pytanie podczas jakiego koncertu pierwszy raz skrzyżowały się muzyczne drogi Tomka Nowaka i Eskaubei? Proszę podać pełną nazwę koncertu oraz miasto, w jakim odbył się ten koncert.

Konkurs trwa od 2 maja 2015 roku do 10 maja 2015 roku, do godziny 23:59. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Będzie dobrze”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny, na jaki w przypadku wygranej zostanie przesłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w przeciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płytę „Będzie dobrze” z autografami wygra osoba, które poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko wybrane zostanie w wyniku losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (11.05.2015 r.): Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe to Art Celebration: Jazz & Hip-Hop w Rzeszowie w ramach festiwalu Wschód Kultury/Europejski Stadion Kultury. Spośród osób, które nadesłały właściwą odpowiedź, szczęście w losowaniu miał Kamil W. ze Szczecinka. Gratulacje.