[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płyty Stardust Memories „Tension”

W marcu tego roku swoją premierę miała debiutancka płyta zespołu Stardust Memories. AxunArts, jako patron medialny krążka zatytułowanego „Tension”, przygotował dla czytelników konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa egzemplarze wspomnianego albumu.

Okładka płyty „Tension”

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Tension” (sprawdź recenzję), należy odpowiedzieć na pytanie: Cover którego utworu Justyny Steczkowskiej jakiś czas temu zaprezentowała grupa Stardust Memories?

Konkurs trwa od 6 do 19 kwietnia 2015 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując Tension. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Po jednej płycie otrzymają dwie osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich nazwiska wybrane zostaną w wyniku losowania. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (20.04.2015 r.): Chodziło oczywiście o utwór „Oko za oko”. Płyty trafiają do Marcina M. (Dębno) i Anety W. (Wrocław). Gratuluję.