[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płyty Toma Horna

Dzięki uprzejmości samego Toma Horna, na łamach blogu AxunArts wygrać można płyty polskiego producenta – w tym najnowszy album „Guest Room”.

Nagrody: Tom Horn „Guest Room” (1x), Tom Horn „Two Colours” (1x), Tom Horn „Two Colours” + opaska „Zależy mi na kulturze” projektu LegalnaKultura.pl.

Zadanie: Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie jednej z nagród, należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi debiutancka solowa płyta Toma Horna?

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 15 listopada 2014 roku do 30 listopada 2014 roku, do godziny 23:59.

Gdzie słać zgłoszenia?: Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując Tom Horn. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej wysłane zostaną nagrody.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Wygrają go trzy osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich nazwiska wybrane zostaną w wyniku losowania. To tzw. ślepy los zdecyduje również o tym, do kogo trafi która płyta. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Nagroda #1: Tom Horn „Guest Room”

Nagroda #2: Tom Horn „Two Colours”

Nagroda #3: Tom Horn „Two Colours” + opaska „Zależy mi na kulturze”

Rozwiązanie (1.12.2014 r.): Tytuł debiutanckiej płyty Toma Horna to oczywiście „Two Colours”. W wyniku losowania następujące nagrody trafiają do:
– płytę „Guest Room” wygrywa Elżbieta Ś. (Węgorzewo);
– płytę „Two Colours” wygrywa Bogdan M. (Płock);
– płytę „Two Colours” i opaskę „Zależy mi na kulturze” wygrywa Marcin K. (Żywiec).