[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę Olsen & Fu „Kameleon II”

Końcem stycznia swoją premierę miała wspólna płyta Olsena i Fu zatytułowana „Kameleon II”. Na blogu AxunArts, który jest jednym z patronów medialnych krążka, w konkursie wygrać można dwa egzemplarze wspomnianego tytułu.

Jeśli chcecie mieć szansę na wygraną, wystarczy, że odpowiecie na pytanie: W którym roku ukazała się płyta „Kameleon” – pierwszy wspólny album Olsena i Fu? Na maile czekam do 16 lutego bieżącego roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia zawierać powinny: imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując “Kameleon”.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płyty wygrają osoby, które będą miały trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (17.02.2014 r.): Płyta „Kameleon” ukazała się w 2005 roku. Płyty wygrywają: Agnieszka B. (Inowrocław) oraz Nikoleta W. (Warszawa).