[ROZWIĄZANY] Konkurs: Płytę „ProPejn” oddam w dobre ręce

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym do rozdania przygotowałem dwa egzemplarze płyty „ProPejn” autorstwa rapera tworzącego pod pseudonimem VNM.

Aby wejść do zabawy, należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: W jakim mieście urodził się VNM?

Do 28 grudnia bieżącego roku (do godziny 23:59) czekam na zgłoszenia zawierające odpowiedź na zadane pytanie, Wasze imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując VNM.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płyty wygrają osoby, która prawidłowo odpowiedzą na zadane pytanie oraz będą miały trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (29.12.2013 r.): VNM urodził się w Elblągu. Płyty „ProPejn” otrzymują: Maksymilian R. (Siedlce), Karolina B. (Łomża).