[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę Mesajah „Brudna prawda”

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym zgarnąć można egzemplarz płyty „Brudna prawda” autorstwa Mesajaha.

W konkursie do rozdania przygotowałem egzemplarz płyty „Brudna prawda” autorstwa Mesajaha. Więcej o samej płycie do przeczytania w recenzji.

Aby wejść do zabawy, należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Jak nazywa się zespół reggae, którego współzałożycielem jest Mesajah?

Do 22 listopada bieżącego roku (do godziny 23:59) czekam na zgłoszenia zawierające odpowiedź na zadane pytanie, Wasze imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując MESAJAH.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Wygra go osoba, która prawidłowo odpowie na zadane pytanie oraz będzie miała trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (24.11.2013 r.): Prawidłowa odpowiedź na zadane pytanie to oczywiście Natural Dread Killaz. Płytę wygrywa Weronika B. (Kamienna Góra).

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: