[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Podatek od marzeń”

Końcem sierpnia do słuchaczy trafił materiał zatytułowany „Podatek od marzeń”, będący efektem wspólnej pasji Furmana i Blinsa. Płyta doczekała się limitowanego wydania fizycznego. AxunArts, jako patron medialny, przygotował w związku z tym konkurs.

Nagroda: W konkursie do rozdania przygotowałem jeden egzemplarze płyty „Podatek od marzeń” duetu Furman x Blins.

Zadanie: Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy wymienić przynajmniej trzech producentów, których bity usłyszeć możemy na płycie „Podatek od marzeń”.

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 12 września 2013 roku do 27 września 2013 roku, do godziny 23:59.

Gdzie słać zgłoszenia?: Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując Podatek od marzeń. Wasze maile powinny zawierać: odpowiedź na zadane pytanie oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który wyślę płytę w przypadku wygranej.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Wygra go osoba, która odpowie poprawnie na zadane pytanie oraz będzie miała trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (30.09.2013 r.): Na płycie „Podatek od marzeń” usłyszeć możemy bity autorstwa Kaeesa, Kazzama, Morte, Coka i TDK. Krążek w wyniku losowania trafia do Katarzyny F. z Białej Podlaski.