[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę grupy Funky Flow

Wczoraj, 7 czerwca, swoją premierę miała płyta 3 grupy Funky Flow. Jako jeden z patronów medialnych mam przyjemność zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz tego krążka.

Nagroda: W konkursie do rozdania przygotowałem jeden egzemplarze płyty 3 grupy Funky Flow.

Zadanie: Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego miasta jest zespół Funky Flow?

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 8 czerwca 2013 roku do 21 czerwca 2013 roku, do godziny 23:59.

Gdzie słać zgłoszenia?: Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując Funky Flow. Wasze maile powinny zawierać: odpowiedź na zadane pytanie oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który wyślę płytę w przypadku wygranej.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Wygra go osoba, która odpowie poprawnie na zadane pytanie oraz będzie miała trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)

* * * * *

ROZWIĄZANIE KONKURSU (23.06.2013 r.): Prawidłowa odpowiedź, to oczywiście Rzeszów. Płyta wędruje do pana Krzysztofa L. z Zawiercia. Gratuluję.