Konkurs: Wygraj dwuosobowe zaproszenie na koncert grupy Afro Kolektyw

Dzięki uprzejmości Tarnowskiego Centrum Kultury, mamy do rozdania jedno dwuosobowe zaproszenie na koncert zespołu Afro Kolektyw, który odbędzie się 24 maja w Piwnicach TCK.

Nagroda: W konkursie do rozdania, dzięki uprzejmości Tarnowskiego Centrum Kultury, przygotowaliśmy jedno dwuosobowe zaproszenie na koncert grupy Afro Kolektyw, który odbędzie się 24 maja w Piwnicach TCK (szczegóły wydarzenia).

Zadanie: „Karl Malone” to tytuł jednego z utworów zespołu Afro Kolektyw. Karl Malone w rzeczywistości jest byłym zawodowym koszykarzem. Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy podać nazwy dwóch klubów ligi NBA, w jakich występował wspomniany gracz.

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 22 maja 2012 roku do 23 maja 2012 roku, do godziny 18:00.

Gdzie słać zgłoszenia?: Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Afro Kolektyw”. Wasze maile powinny zawierać: odpowiedź na zadane pytanie oraz imię, nazwisko (dane te zostaną przekazane organizatorom koncertu, którzy zostawią dla laureata imienne zaproszenie do odbioru bezpośrednio przed koncertem).

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie 23 maja (do godziny 20:00). Wygra osoba, która odpowie poprawnie na zadane pytanie oraz będzie miała trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursach nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)