Konkurs: Wygraj „Przeciwciało” DJa Noza

Nowy konkurs, a w nim do zgarnięcia pięć sztuk nowego mixu DJa Noza. Jeśli jesteście zainteresowani „Przeciwciałem” w formie fizycznej zapraszam do dalszej części wpisu.

Nagroda: W konkursie tym, dzięki uprzejmości samego artysty, przygotowaliśmy dla Was pięć sztuk nowego mixu DJa Noza zatytułowanego „Przeciwciało” (szczegóły wydawnictwa).

Zadanie: Aby wygrać płytę należy podać tytuły dwóch ostatnich mixów didżeja Noza (dla ułatwienia: odpowiedź na to pytanie znajdziecie oczywiście przeglądając AxunArts).

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 13 kwietnia 2012 roku do 22 kwietnia 2012 roku, do godziny 23:59.

Gdzie słać zgłoszenia?: Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „DJ NOZ”. Wasze maile powinny zawierać: odpowiedź na zadane pytanie oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który wyślemy płytę w przypadku wygranej.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Wygrają osoby, które odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie oraz będą miały trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursach nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts.pl. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). (MAK)