Konkurs: Bilety na koncert VNM-a w Warszawie

Już 24 marca w Warszawie w klubie Urban Garden, w ramach imprezy pod nazwą Scena Prosto, wystąpi raper VNM. Mamy dla Was trzy bilety na ten koncert.

Nagroda: W konkursie tym, dzięki uprzejmości organizatorów koncertu, przygotowaliśmy dla Was trzy bilety na występ VNM-a, jaki odbędzie się 24 marca 2012 r. klubie Urban Garden w Warszawie (szczegóły wydarzenia).

Zadanie: Aby wygrać zaproszenie należy podać imię i nazwisko wokalistki, jaką usłyszeć możemy na ostatniej płycie rapera „Etenszyn: Drimz Kamyn Tru”.

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 17 marca 2012 roku do 22 marca 2012 roku, do godziny 12:00.

Gdzie słać zgłoszenia?: Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „VNM”. Wasze maile powinny zawierać: odpowiedź na zadane pytanie oraz imię i nazwisko (dane zostaną przekazane organizatorom koncertu, którzy zostawią dla laureatów imienne zaproszenia w kasie klubu).

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie 22 marca (w godzinach popołudniowych). Wygrają osoby, które odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie oraz będą miały trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursach nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts.pl. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Konkurs dla osób pełnoletnich. (MAK)