Konkurs: Kapsel & Ślimak „Dobrze powiedziane”

Tuż przed świętami przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wygrać można płytę „Dobrze powiedziane” duetu Kapsel & Ślimak.

Nagroda: W konkursie przygotowaliśmy dla was egzemplarz płyty „Dobrze powiedziane” duetu Kapsel & Ślimak (zdjęcie nagrody na dole wpisu; sprawdź recenzję płyty).

Zadanie: Aby wygrać płytę „Dobrze powiedziane” należy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie i mieć szczęście w losowaniu:

Wymień trzech raperów, którzy udzielili się gościnnie na płycie „Dobrze powiedziane”.

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 18 grudnia 2011 roku do 25 grudnia 2011 roku, do godziny 23:59 włącznie.

Gdzie słać odpowiedzi?: Odpowiedzi kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Dobrze powiedziane”. Wasze maile powinny zawierać: odpowiedź na konkursowe pytanie, imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który wyślemy ewentualną nagrodę.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od jego zakończenia. Wygrywa osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytania oraz będzie miała trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts.pl. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagroda zostanie dostarczona do zwycięzcy Pocztą Polską w przeciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

Powodzenia!