Konkurs: Płyty zespołu Neurasja do wygrania

Zgodnie z obietnicą złożoną na naszym facebookowym profilu, mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są dwie płyty zespołu Neurasja.

Neurasja to muzyczny kwartet rockowy tworzony przez Asję – wokalistkę wspieraną przez przyjaciół: gitarzystę Karola Czajkowskiego, basistę Wojtka Traczyka i perkusistę Huberta Zemlera. Zespół łączy w swojej muzyce melancholijne brzmienie, brudny i narkotyczny feeling oraz krystaliczny, wzruszający głos liderki. Płyta zatytułowana po prostu „Neurasja” to ich fonograficzny debiut.

Neurasja

Nagroda: W konkursie przygotowaliśmy dla was dwa egzemplarze płyty „Neurasja” zespołu Neurasja (zdjęcie nagrody na dole wpisu).

Zadanie: Aby wygrać płytę „Neurasja” należy odpowiedzieć na jedno poniższe pytanie i mieć szczęście w losowaniu:

W jakim mieście urodziła się Asja – wokalistka zespołu Neurasja?

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 11 października 2011 roku do 23 października 2011 roku, do godziny 23:59 włącznie.

Gdzie słać odpowiedzi?: Odpowiedzi nadsyłajcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Neurasja”. Wasze maile powinny zawierać: odpowiedź na konkursowe pytanie, imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który wyślemy ewentualną nagrodę.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od jego zakończenia. Wygrywają dwie osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytania oraz będą miały trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts.pl.

Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzcy Pocztą Polską w przeciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

Powodzenia!