Konkurs: 10 singli „Nie mam flow” do rozdania!

Dzięki uprzejmości zespołu Mango Collective przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć singli z utworem „Nie mam flow”.

Mango Collective to hip-hopowa grupa z Tarnowa, której początki datować należy na 2007 roku. Zespół reprezentuje bardzo lubiany przez nas nurt tzw. żywego grania, w którym miesza różne muzyczne style (hip-hop, soul, jazz i funk). Dzisiaj, w konkursie organizowanym na łamach AxunArts, możecie wygrać jeden z dziesięciu singli „Nie mam flow”.

Nagroda: W konkursie wygrać można jeden egzemplarz singla grupy Mango Collective pt. „Nie mam flow”. W sumie przewidzieliśmy dziesięciu laureatów (zdjęcie nagród poniżej).

Zadanie: Aby wygrać singiel „Nie mam flow” należy odpowiedzieć na jedno poniższe pytanie i mieć szczęście w losowaniu:

Na jakich instrumentach grają członkowie zespołu Mango Collective? Podaj dwa.

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 20 lipca 2011 roku do 7 sierpnia 2011 roku, do godziny 23:59 włącznie.

Gdzie słać odpowiedź?: Odpowiedź na pytanie konkursowe nadsyłajcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Mango”. Wasze maile powinny zawierać: odpowiedź na konkursowe pytanie, imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który wyślemy ewentualną nagrodę.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od jego zakończenia. Wygrywa dziesięć osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie oraz będą miała trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts.pl.

Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców Pocztą Polską w przeciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu. UWAGA! Na terenie Tarnowa istnieje możliwość odbioru osobistego (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Powodzenia!