Konkurs urodzinowy #4: Solowa płyta Emila Blefa za zdjęcie

Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartym konkursie, jaki organizowany jest z okazji pięciolecia projektu AxunArts. W zabawie zgarnąć możecie płytę „Mam taką twarz, że ludzie mi ufają… Billing” autorstwa Emila Blefa.

Nagroda: Emil Blef „Mam taką twarz, że ludzie mi ufają… Billing” (x1)

Pytanie/zadanie: Aby wygrać płytę „Mam taką twarz, że ludzie mi ufają… Billing”, należy podesłać nam zdjęcie zrobione podczas jakiegokolwiek koncertu – nie ważne miejsce, wielkość imprezy, jej data i rodzaj muzyki, jaki był prezentowany. Ważne, aby zdjęcie było Waszego autorstwa.

Zdjęcie oddawać ma koncertowy klimat, mogą być na nim ujęte: scena, grający artysta, publika, backstage… Wymagane jest jedynie zdjęcie w formacie JPG i adnotacja dotycząca miejsca, daty występu oraz zespołu/solisty, jaki występował.

Jeden uczestnik może podesłać maksymalnie jedną fotografię.

Czas trwania: Konkurs trwa od 28.08.2010 r. do 18.09.2010 r. Zwycięzca wybrany zostanie przez naszego blogowego fotografa Mateusza, a jego nazwisko ogłosimy w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.

Gdzie słać?: Zdjęcia nadsyłajcie na adres konkursaxunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs 4”. Wasze maile powinny zawierać: konkursowe zdjęcie (jako załącznik w formacie JPG) oraz adres korespondencyjny, na który wyślemy ewentualną nagrodę.

Powodzenia!