I stało się to… czego się nie spodziewałem, mimo że jestem fanem Andrzeja Piasecznego. Otóż jego najnowszy album, zatytułowany „Spis rzeczy ulubionych”, jest na chwilę obecną najchętniej kupowanym krążkiem w Polsce.

Przypomnę, że płyta Piasecznego zadebiutowała na OLiS-ie tydzień temu na miejscu 7. W najnowszym zestawieniu wyprzedziła ostatnią liderkę Dianę Krall i jej płytę „Quiet Nights” oraz nowy album formacji U2 „No Line On The Horizon”.

Andrzej Piaseczny

W zestawieniu za okres 30.03.-05.04.2009 r. znalazło się także kilka nowości. Oto one: składanka „Hity na czasie – Wiosna 2009” (24.), Annie Lennox „The Annie Lennox Collction” (26.), Kings of Leon „Only by the Night” (29.), składanka „ZET Dance Party 4” (34.), Archive „Controlling Crowds” (38.), PJ Harvey & John Parish „A Woman A Man Walked By” (50.).

Pełne zestawienie OLiS dostępne jest tutaj.

Jedna odpowiedź do „OLiS: Nowa płyta Piasecznego kupowana najchętniej.”

  1. to było tylko kwestia czasu.

    Polubienie

Dodaj komentarz

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Autor

moje życie w obrazkach

ostatnio popularne