We wtorek, 4 listopada, na antenie Programu III Polskiego Radia wystartuje nowa audycja Wojciecha Waglewskiego i jego syna Bartka (Fisza), zatytułowana „Magiel Wagli”.

W czasie autorskiej audycji Waglewskich prezentowane będą nagrania muzyczne, które inspirują parę muzyków. „Magiel Wagli” dostępny będzie na antenie radiowej Trójki w każdy wtorek po godz. 19.

Przypomnijmy, że Wojciech Waglewski promuje obecnie nową płytę zespołu Voo Voo zatytułowaną „Samo Voo Voo”.

Źródło: onet.pl

4 odpowiedzi na „Waglewscy z audycją w Trójce.”

  1. Axun, znajac Ciebie pewnie bedziesz sluchal?

    Polubienie

  2. mateusz to fanatyk waglewskich. nawet ostatnio sobie swetek kupil i wuglada jak oni. co sie z toba dzieje ziom?a gdzie te szerokie bluzy z kapture?

    Polubienie

  3. Pulower mam od pół roku, a Waglewskich słucham od zawsze. Taka różnica.

    PS: Znamy się?

    Polubienie

  4. Stary! no prosze ! wlasnie sie dowiaduje o naszym wspolnym pokrewienstwie Waglewskofilii :D

    Polubienie

Dodaj komentarz

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Autor

moje życie w obrazkach

ostatnio popularne